Partneri:

Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave a Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave si Vás dovoľujú srdečne pozvať na medzinárodnú vedeckú konferenciu „BRATISLAVSKÉ PRÁVNICKÉ FÓRUM 2013“, ktorá sa uskutoční v dňoch 10. - 11. októbra 2013 pod záštitou premiéra Slovenskej republiky Roberta Fica. Konferencia sa v roku 2013 uskutočňuje pri príležitosti 110. výročia narodenia významnej osobnosti slovenského práva a ekonómie prof. JUDr. Imricha Karvaša.


AKTUALITY:


Zborník

04/02/2014 00:39:39

 

Vážení účastníci,

touto cestou si Vám dovoľujeme sprístupniť elektronickú verziu zborníka z medzinárodnej vedeckej konferencie "Bratislavské právnické fórum 2013". V priebehu nasledujúceho mesiaca zašleme zborník všetkým účastníkom konferencie v CD forme. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať prostredníctvom elektronickej pošty: info@lawconference.sk.

 

 Galéria

29/10/2013 00:02:26

 

Dovoľujeme si Vám sprístupniť galériu z konferencie. Veríme, že prehliadanie fotografií budú sprevádzať príjemné spomienky z tohto podujatia.

 

 Zaslanie príspevkov

18/10/2013 23:34:17

 

Vážení účastníci,

dovoľte nám touto cestou poďakovať sa Vám za vytvorenie vysokej odbornej úrovne konferencie, ale aj príjemnej a priateľskej atmosféry počas celého podujatia.

Prosíme Vás, aby ste nezabudli, že do dňa 20. októbra 2013 je nevyhnutné zaslať Vaše príspevky vo formáte doc alebo docx podľa zverejnenej šablóny. Príspevok je potrebné vložiť do registračného systému prostredníctvom ktorého ste sa zaregistrovali na konferenciu. O polnoci dňa 20. októbra 2013 sa systém automaticky uzavrie a ďalšie vkladanie príspevkov nebude možné. Príspevky následne budú zaslané jednotlivým recenzentom, z tohto dôvodu nebude možné zasielať ich dodatočne. 

 


Program sekcií

09/10/2013 11:03:49

 

Vážení účastníci,

dovoľujeme si Vám predstaviť konečnú verziu programu rokovania konferencie.

Vo všetkých sekciách máte možnosť použiť PowerPointovú prezentáciu.

 

Program

 Registrácia divákov (pasívnych účastníkov) na konferencii

26/09/2013 10:13:24

 

Diváci (pasívni účastníci), ktorí majú záujem zúčastniť sa odborných rokovaní na konferencii (t.j. bez obeda, prehliadky a recepcie), neuhrádzajú žiadny poplatok a nepotrebujú sa zaregistrovať. Vstup na rokovanie je bezplatný a voľný. V prípade záujmu o obed a/ alebo slávnostnú recepciu sa môžete registrovať vyplnenim formulára, kde si môžete objednať obedy a účasť na slávnostnej recepcii.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, kontaktujte výhradne prostredníctvom e - mailu info@lawconference.sk. Ďakujeme za pochopenie.

 1  2  3   Staršie >>

Registrácia divákov (pasívnych účastníkov) na konferencii

© Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave 2013, vytvoril Vojtech Budaváry